Розробники програми

Illustration
Illustration

Литвин Василь Володимирович

Доктор технічних наук, професор, завідувач кафедри інформаційних систем та мереж, Інституту комп’ютерних наук та інформаційних технологій, Національного університету «Львівська політехніка»

«Запропоновані в освітньо-професійній програмі дисципліни відображають сучасні підходи до навчання і відповідають аналогічним програмам зарубіжних університетів, а набуті знання і навичками випускники використовують у українських та зарубіжних ІТ фірмах».


Ігор Лужанський

Founder Chatbots.Studio

Вся індустрія живе за рахунок клієнта, чиї завдання вирішують різного роду ІТ компанії. На щастя у нас в країні сильна інженерна школа, яка дозволяє робити класні проекти, але продажу та відносин з клієнтами на жаль доводиться вчитися в процесі і «на коліні», що займає час і не завжди дає гарантований результат для роботодавця.
Саме з цієї причини у мене, як у власника ІТ компанії, виникла ідея ініціювати створення курсу, який дозволив би готувати висококласних фахівців з продажу ІТ послуг.
Під час розробки навчальної програми мені, як стороні замовника, дуже важливо було, щоб студенти отримали не лише знання, а практичні вміння, і я радий, що з такою чудовою командою нам вдалося зробити саме такий курс.

Illustration


Illustration

Орися Скляр

CEO at Zozoola, Director of BDA School at LITS

Я неймовірно щаслива долучитися до цього такого важливого і потрібного курсу в «Львівській Політехніці». Нарешті ми отримаємо можливість навчати і ростити професійних ІТ продавців, якої до цього моменту просто не існувало. В цей курс вкладено багато років досвіду і практики, він створений з розумінням найактуальніших навичок, які повинні здобути студенти, майбутні експерти в сфері IT Sales. При підготовці навчальної програми і формуванні навчальних матеріалів, ми використовували найновіші світові практики і тенденції, а також власний досвід в реальномі світі ІТ компаній.
Студенти отримають максимально сучасну, практичну, дуже інтенсивну програму, яка охопить не лише безпосередньо продажі в ІТ, а також усі дотичні сфери, для широкого розуміння бізнес-процесів в межах ІТ компаній. Ми гарантуємо весь спектр знань і навичок, який дозволить легко працевлаштуватися і відчути себе справді фахівцем, кожному студентові по випуску зі спеціальності «IT Sales Manager».Дуже приємно, що університет готовий іти на зустріч фахівцям-практикам, і дозволяє максимально долучатися до побудови навчальних програм для таких актуальних і потрібних на сьогодні професій, як IT Sales Manager.