Про нас

Illustration
Illustration

Кафедра інформаційних систем та мереж Інституту комп’ютерних наук та інформаційних технологій Національного університету «Львівська політехніка» у співпраці з Львівським ІТ-Кластером проводить підготовку студентів на першому (бакалаврському) рівні вищої освіти за освітньою програмою ІТ Sales Management на спеціальності 124 «Системний аналіз».
Однією з найважливіших освітніх ініціатив Львівського ІТ Кластеру є проект IT Expert. Завдяки співпраці Університетів та ІТ компаній Львова ми модернізуємо та створюємо інноваційні бакалаврські програми в сфері ІТ. Кожна програма, яка є створена за підтримки ІТ Кластеру – розроблена експертами та викладачами Університетів.

Дізнайтесь умови вступу зараз!

Illustration

Освітньо-професійна програма має за мету здобуття бакалаврами поглиблених теоретичних та практичних знань, умінь та розуміння з повного процесу розробки IT продукту, спілкування з потенційними клієнтами; комунікації з експертами ІТ компаній, які допомагають оцінити проект; збору та аналізу інформації, пошуку нових лідів; підготовки контрактів зі замовниками ІТ продуктів.
Менеджер з продажів є надзвичайно важливою складовою будь-якої компанії. Професія IT Sales Manager є однією з найбільш затребуваних на ринку. За майстра своєї справи компанії готові платити добрі гроші, тому що знають, що з цією людиною отримають набагато більше. Водночас, дуже мало спеціалістів, які можуть одразу приступити до роботи в ІТ.
IT Sales Manager — це людина, яка першою справляє враження про компанію, вона є з’єднувальною ланкою між клієнтом і компанією. Це людина, яка працює з клієнтом від першого контакту до укладення договору, та навіть після цього.

Illustration

Основним обов’язком менеджера з продажів в ІТ є постійний пошук нових клієнтів, підтримання контакту з існуючими. IT Sales Manager повинен розуміти процес розробки, зрозуміти потреби замовника для вирішення його бізнес задач та професійно проводити роботу із запереченнями. IT Sales Management — це мистецтво продажів, комунікації, психології, поєднане з інформаційними технологіями.